OBJEDNÁVKY PŘIJÍMÁME POUZE TELEFONICKY NA
TEL.Č.: +420 721 912 655
NEBO OSOBNĚ NA RECEPCI!


facebook
ilustrační obrázek
AKTUALITY | O NÁS | GALERIE | KONTAKT

NEPŘEHLÉDNĚTE:

O SPOLEČNOSTI

Společnost PROline BODY spol. s r.o. otevřela svůj první salon zabývající se problematikou formování postavy v roce 2002. V té době pojal za vlastní skandinávskou metodu počítačově řízeného hubnutí s názvem bailine. Protože si tato terapie brzy získala srdce mnoha žen, otevřeli jsme postupem času ještě další studia.

V současné době PROline BODY spol. s r. o. provozuje salóny v Příbrami a Praze a intenzivně se zaměřuje na neustálé rozšiřování nabídky služeb, stejně jako na jejich zkvalitňování a v neposlední řadě na poslední trendy.

Fit Studio K2HIKING, zaměřené na "Indoor Walking" aktivitu využívající speciálních trenažérů, bylo vybudováno v roce 2010 jako přidružená součást studia v Příbrami poté, co došlo ke kompletní rekonstrukci salónu.

Slavnostní otevření salónu po rekonstrukci v roce 2010

slavnostní otevření po rekontrukci slavnostní otevření po rekontrukci slavnostní otevření po rekontrukci slavnostní otevření po rekontrukci fit studio K2 Příbram fit studio K2 Příbram

Ve Fit Studiu K2HIKING je nadšencům toužícím po zdravém pohybu formujícím tělo i ducha k dispozici sada trenažérů a parta instruktorů, a to ve složení: Šárka Procházková, Jana Vodrážková, Lenka Petrová, Lucie Součková, Lenka Škudrnová, Petra Levá, Denisa Vejrová, Veronika Mišijaková, Karolína Hamplová. Aktuální rozvrh tréninků je dostupný na webu.

tým trenérů K2HIKING fit studia K2 Příbram

PROline BODY spol. s r.o. se může stát vaším skutečným odrazovým můstkem na cestě za krásnější a pevnější postavou, potažmo za zdravějším a radostnějším životem.

Dokážete-li na některou z následujících otázek odpovědět kladně, pak vám rozhodně máme co nabídnout!

Jsem spokojena se svou postavou?
Chci se cítit atraktivnější? Chci být zdravější?
Chci více sebeúcty? Chci být aktivnější? Chci si více užívat života?

Přijímáme poukazy:

poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka poukazka
banner
TOPlist
© 2011 - 2018: PROline BODY spol. s r.o.
design by MoniAK